Yamaha DXR15mkII 1100W 15 inch Powered Speaker
SKU:
DXR15MKII
UPC:
Availability:
Ships based on supplier availability.
Shipping:
  • Yamaha DXR15 MKII
  • Yamaha DXR15 MKII
Description
Features:
  • Versatile, high-output portable loudspeaker suited for multiple applications
  • 15" driver in a 2-way configuration delivering 1,100 watts of peak power